Ергенът: Любов в рая приключи бързо за Неделчо
стоп кадър: бТВ
Участниците в " Ергенът: Любов в парадайса " изпратиха първия изнемощял от формата, а точно Неделчо. Първата " Церемония на розата " към този момент е зад тила им, само че напрежението към момента се усеща във въздуха, написа ladyzone.bg/.
Неделчо е поп-фолк диджей. В родния си град, Карлово, е прочут с псевдонима DJ Неди. Но музиката не е единствената му пристрастеност.
Забавен и автентичен, той елементарно съумя да се приспособява и да завоюва благосклонностите на някои от дамите, както и бързо завърза другарства с мъжете.
Въпреки че беше решен да се впусне в любовно премеждие, " Ергенът: Любов в парадайса " завърши бързо за него. По време на първата гала на розите за сезон 5 нито едно от девойките не избра диджея. Това постави и завършек на присъединяване му в предаването, защото и водещата не му даде златна роза.
Шокирани от развоя на събитията, останалите участници разискаха церемонията и непредвиденият ѝ край, като страстите от забавните избори на девойките съумяха да възмутят и видимо най-коравите мъже.
За Неделчо всичко се разви доста бързо - той беше първият, който целуна момиче. " Първата целувка към този момент е реалност " - фразата, с която той доста се гордееше, само че тя като че ли подразни целунатата Емили.
Отношенията им не продължиха дълго. Още на идващият ден тя към този момент не говореше с него. Малко по-късно избра различен ерген, към който насочи вниманието си.
Неделчо обаче несъмнено остави диря в историята на риалитито.




